Evergreen CZ & SK

JOPECO spol. s r.o. - výhradní dovozce a distributor pneumatik značky EVERGREEN v ČR a SR.

Výhradním dovozcem pneumatik EVERGREEN do ČR a SR je od roku 2014 společnost JOPECO spol. s r.o., která také tuto značku na český a slovenský trh přivedla.

Společnost JOPECO patří v současnosti k významným hráčům na trhu s pneumatikami. Od svého založení v roce 1996 jsou hlavními aktivitami velkoobchod a maloobchod s pneumatikami, protektorování pneumatik a provoz prodejně servisní sítě. Za dobu své existence se společnost JOPECO vypracovala z pozice malé regionální firmy na uznávaného hráče s celorepublikovým záběrem, vlastním protektorovacím závodem a prodejně servisní sítí, čítající 5 poboček v rámci ČR. Jediným vlastníkem je Petr Vlk, který stál také při zrodu společnosti v devadesátých letech. Sídlo společnosti je situováno ve východočeském Náchodě.

V nabídce dnes naleznete široký sortiment pneumatik zejména pro osobní a nákladní vozidla. Na skladech společnosti JOPECO jsou zákazníkům k dispozici více než desítky tisíc kusů pneumatik EVERGREEN. Ruku v ruce se širokou nabídkou produktů jde komplexní nabídka služeb pro dealery a rozvoj sítě specializovaných dealerů značky EVERGREEN. Webové stránky evergreenpneu.cz jsou věnovány podpoře značky EVERGREEN.

Standardem je vysoká úroveň služeb, profesionálně proškolený personál, nebo elektronický objednávkový systém a dodávky zboží do 24 hodin v rámci celé ČR a SR.